W poniedziałek 22 czerwca odbył się wyjątkowy Komers Klasy Ósmej – pełen wzruszeń, radości i pięknych wspomnień.

Był to czas pożegnania uczniów klasy ósmej z młodszymi kolegami i koleżankami z klasy siódmej, a także chwila pełna wdzięczności i podziękowań skierowanych do rodziców oraz nauczycieli za wsparcie, opiekę i wspólnie spędzone lata.

Nie zabrakło uśmiechów, ale pojawiły się również łzy wzruszenia i emocjonalnych pożegnań. Wspólnie świętowaliśmy przy pysznym 🎂 torcie, podziwialiśmy dostojnego poloneza, a później przyszedł czas na świetną zabawę, tańce i tworzenie wspomnień, które na długo pozostaną w naszych sercach. 🎶✨

❤️ Dziękujemy za ten wyjątkowy wieczór i życzymy naszym Ósmoklasistom powodzenia na kolejnych etapach życia!

Categories:

Tags:

No responses yet

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

czerwiec 2026
P W Ś C P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  
Znajdź nas na:
menu
Arkusze egzaminacyjne – sprawdź się!
Bierzemy udział w programie
Archiwum
Pomoc Psychologiczno-Pedagogiczna

Bezpłatna infolinia 800 080 222

Telefon zaufania dla dzieci i młodzieży     www.116111.pl

Całodobowy Dziecięcy Telefon Zaufania 800 12 12 12

Czat internetowy Rzecznika Praw Dziecka Czat internetowy

Bezpłatna całodobowa infolinia dla dzieci, młodzieży, rodziców, nauczycieli i pedagogów-dot. powrotu do szkół i izolacji rówieśniczej 800 800 605

pomagamy@1815.pl